کوتاه درباره من

من مصطفی بهمن آبادی هستم. سخنران، مشاور و مجری

پرسش و پاسخ های مکرر

اگر در خصوص «دوره خواندن بدون فراموشی» سؤالی دارید، می توانید سوال خود را در اینجا بیابید و پاسخ آن را مطالعه نمایید.

آیا این دوره تقویت حافظه است؟

خیر، ما در این دوره حافظه شما را تقویت نمی کنیم بلکه شما را با قدرت های مغزتان آشنا می کنیم و راه های بکارگیری ابزارهای قدرتمند مغرتان را به شما آموزش می دهیم. آنگاه شما قدرتمند می شوید.

دوره غیر حضوری یعنی چی؟

یعنی اینکه شما در هر کجا و هر زمانی که دوست داشته باشید می توانید از طریق کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل یا تبلت خود وارد سایت شده و درس را گوش کنید، تمرینات آن را برای ما بفرستید، اگر سوال داشتید بپرسید تا قدرتمند شوید. ما تا آخر دوره و تا قدرتمند شدن شما در کنار شما هستیم

آیا فقط یکبار میتوانم به این دروس گوش کنم؟

خیر. شما وقتی دوره را تهیه می کنید هر زمانی که دوست داشتید و برای هر چند باری که تمایل داشتید می توانید فیلم های این دوره را ببینید، یادداشت بردارید، تمرین کنید، سوال بپرسید و ...

از چه طریقی می توانم وارد سایت شوم و فیلم ها ببینم؟

شما از طریق یکی از ابزار زیر می توانید وارد سایت شوید: - کامپیوتر شخصی - لپ تاپ - تبلت - موبایل

آیا اپلیکیشن موبایل هم دارد؟

بله، شما اگر قصد دارید با موبایل یا تبلت از دوره استفاده کنید می توانید پس از ثبت نام در دوره، اپلیکیشن آن را دانلود کرده و از طریق آن فیلم دروس را ببینید و در دوره شرکت کنید.

هزینه این دوره چقدر است؟

هزینه واقعی این دوره بیش از یک میلیون تومان است. اما از آنجاییکه هدف ما توسعه این فنون و آشنایی شما با قدرت های بیکران مغزتان و بکارگیری این قدرتها در جهت موفقیت در تحصیل است آن را به قیمت 197 هزار تومان ارائه می دهیم که برخی مواقع تخفیف هایی نیز داده می شود. این تخفیف ها برخی مواقع آنقدر زیاد است که شما با هزینه یک پیتزا می توانید در این دوره شرکت کنید.

آیا این دوره برای پدران و مادران نیز مفید است؟

ببینید دوستان عزیز، تا زمانی که شما پدران و مادران با این فنون آشنا نشوید، بمباران انرژی ها یمنفی از سمت شما به سوی فرزندان دلبندتان سرازیر می شود. به جرآت می گویم شرط موفقیت فرزندانتان، در گام اول آشنایی شما با این دوره ها و هدایت مثبت آنها توسط شماست. پس اگر به موفقیت فرزند گلتان علاقمندید حتماً این دروس را گوش کنید . در ضمن با آموزش این دروس میتوانید به فرزندان دبستانی خود آموزش دهید و آنها را از همین سن کودکی با روش صحیح مطالعه آشنا کنید. توجه کنید اگر شما پدر و مادر عزیز صرفا برای آشنایی با دوره و کمک به فرزندانتان در این دوره شرکت می کنید نیازی به حل کردن تمرینها ندارید هرچند که اگر تمرینات را حل کنید می توانید از قدرتهای مغزی خود در زندگی استفاده کنید.

آیا تمرینات این دوره سخت نیست؟

خیر، تمرینات این دوره بسیار شیرین و لذت بخش است. مثلاً شما وقتی با این تمرینات، ورودی و خروجی حافظه خود را بدست می آورید آنقدر متحیر می شوید که علاقمند به تمرین بیشتر می شوید.

آیا این دوره وقتگیر نیست؟

ببینید هر تمرینی وقت گیر است . اما شما پس از گذراندن این دوره و انجام تمرینات آن، با 30% وقتی که قبلاً برای درس خواندن می گذاشتید میتوانید نتایج عالی بگیرید و 70% وقت اضافی خود را به تفریح، مطالعه سایر متون، ورزش و لذت بردن از زندگی کنید. این مورد در یک دانشگاه معتبر آمریکایی آزمایش شده است.